Başa Dön

TEKNİK ŞARTNAMELER

TEKNİK ŞARTNAMELERE İNTERNET ÜZERİNDEN ERİŞİM :

1998 yılında TEKBİM tarafından oluşturulmuştur. Tek.Hiz.D.Bşk.lığı tarafından, üyelik esasına göre çalışan web tabanlı program yardımı ile hizmet verilmektedir.

Sitede Milli Savunma Bakanlığı, Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Jandarma Genel Komutanlığı tarafından onaylanan şartnameler bulunmaktadır.

Teknik Şartnameler Servisine internet üzerinden erişebilmeniz için TEKBİM'in kayıtlı üyesi olmanız gerekmektedir. Eğer üye değilseniz yandaki "Üye Kayıt" linkinden "Üyelik Başvuru Formu" nu eksiksiz doldurunuz. Formda kullanıcı adı ve şifrede lütfen Türkçe'ye özgü "ğ,ş,ç,İ,ı,ö,ü" harflerini kullanmayınız. Ayrıca forma girdiğiniz kullanıcı adı ve şifreyi ayrı bir yere not alınız. Başvurunuz TEKBİM tarafından incelendikten sonra, uygun olan müracaatlar en geç bir iş günü içinde kullanıma açılacaktır.

Tanımlı üye iseniz yandaki bölümden kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek hizmetten faydalanabilirsiniz.

Şartnameler Acrobat Reader (pdf) formatında olduğundan, dokümanları görebilmeniz için bilgisayarınızda "Adobe Reader" programının kurulu olması gerekmektedir. Eğer kurulu değilse ve programa da sahip değilseniz, aşağıdaki simgeyi tıklayınız. Üreticinin web sayfasından en güncel Adobe Reader versiyonunu bilgisayarınıza indirip bilgisayarınıza kurulmasını sağlayınız.